Hilton Hurghada Resort, Egypt, Hurghada, 16.3.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 59948242

Hilton Hurghada Resort

Egypt » Hurghada

Village road, Hotel starstarstarstarstar

LM


Hilton Hurghada Resort

Termín:

16.3.2018 - 23.3.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


514,63 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 14 km

Najbližšie mesto (km): Hurghada (22 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m   
Popis
Oceňovaný hotel sa jednoducho oplatí. Z hurgadských destinácií reťazca Hilton je zrejme najobľúbenejší a určite vyhovie aj náročnejšej klientele. Skvelé služby urobia z dovolenky v ňom nezabudnuteľný zážitok. Komplex sa skladá z viacerých budov, vrátane viliek, a ponúka rôzne možnosti ako tráviť čas a je pripravený vyhovieť aj náročnejším. K dispozícii isú okrem iného aj 2 vonkajšie a jeden vnútorný bazén, darčekový obchod alebo kongresové centrum. V tomto hoteli radi privítajú páry na medových týždňoch, ako aj hendipekovaných klientov. Vítaní sú aj domáci miláčikovia. Wi-Fi v lobby bare. Cena nezahŕňa služby delegáta.      
Poloha
Hotel sa nachádza 6 km od medzinárodného letiska v Hurgade a 15 km ho delí od centra mesta.      
Vybavenie izieb
Izby, väčšinou v štýle art deco,  sú vybavené balkónom, klimatizáciou, TV/SAT, mini barom (pre koncept All Inclusive fľaša vody / deň), trezorom, telefónom, súpravou na prípravu kávy a čaju, kúpeľňou s WC a sušičom vlasov, ako aj internetovým pripojením (za poplatok). K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.     
Pláž
Súčasťou areálu je piesočnatá pláž dlhá 217 m, na ktorej sú slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú bez poplatku.   

   
Strava
Gastronomické zážitky ponúka hlavná reštaurácia a 2 à la carte reštaurácie (talianska - 1 krát za pobyt zdarma, medzinárodná – za poplatok), k dispozícii sú tiež 5 barov, vrátane plážového a baru pri bazéne, alebo kaviareň. Počas sviatkov je potreba absolvovať Gala večeru, ktorej cena je extra na vyžiadanie.       
Pre deti
Okrem rôznych detských animácií majú k dispozícii mini klub (4-12 rokov), detský bazén či 2 detské ihriská, detský bufet a detskú stoličku v reštaurácii.      
Šport a zábava
Okrem animácií poskytuje hotel na aktívny oddych posilňovňu, minigolf, squashové a  tenisové kurty, stolný tenis alebo biliard, futbal, mini futbal, plážoví volejbal. Vodné športy na pláži a služby potápačského centra sú za poplatok.       
Wellness
Kúpeľné centrum ponúka služby ako parný kúpeľ, hamman, vírivku a saunu za poplatok.   

    
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie v priebehu dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma. Nápoje z dovozu, čerstvé ovocné šťavy a nápoje vo fľašiach sú za poplatok. Polpenzia zahŕňa raňajky a večeru vo forme bufetových stolov, a nealkoholické nápoje počas raňajok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.     
Web
Bližšie informácie na: www3.hilton.com

   
Additional Information
Cena nezahŕňa: služby delegáta; víza sa platia po prílete na letisku v Hurghade. Počas Silvestrovského večera (Veľkonočných sviatkov)  je podmienkou pobytu zakúpenie Gala večere pre každého hosťa hotela, za extra poplatok, ktorý je na vyžiadanie u našej CK.

   
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK