Magawish Village And Resort, Egypt, Hurghada, 3.4.2018, All inclusive
Číslo termínu: 61400849

Magawish Village And Resort

Egypt » Hurghada

Hurghada-juh, Hotel starstarstarMagawish Village And Resort

Termín:

3.4.2018 - 10.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

744 €
414 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Magawish Village & Resort
Popis
ÚVOD:

Hotelový rezort je situovaný v kľudnej oblasti priamo na 1,2 km dlhej piesočnatej pláži oproti ostrovu Magawish. Súčasne sa nachádza neďaleko menšieho centra s množstvom obchodíkov a kaviarní.

Hotelový komplex sa skladá z hlavnej budovy a bungalovov. Svojím hosťom ponúka vstupnú halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, niekoľko barov vrátane plážového, pub a diskotéku, konferenčnú miestnosť, nákupnú pasáž a internetovú alebo orientálnu kaviareň. V záhrade areálu sa nachádzajú dva veľké bazény, pre deti je k dispozícii detský bazén a detské ihrisko.LOKALIZÁCIA:

letisko HRG - cca 12 km

centrum HRG - cca 12 kmPLÁŽ:

priamo pri hoteli

piesočnatá s povoľným vstupomUBYTOVANIE:

max obsadenosť: 2 LI + 2 prístelky

balkón/terasa

WC/kúpelňa, sušič na vlasy

SAT/TV, telefón

mini chladničkaSTRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

animačné programy a široký výber športových možností. K dispozícii sú tenisové kurty (za príplatok s osvetlením), telocvičňa, squash, volejbal, futbal a multifunkčné športové ihrisko. Hostia môžu využiť maséra alebo navštíviť saunu za poplatok.ODPORÚČAME:
klientom všetkých vekových kategórií, párom, i rodinám s deťmi

Poznámka
V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK