Pensee Royal Garden, Egypt, Marsa Alam, 21.4.2018, All inclusive
Číslo termínu: 58644997

Pensee Royal Garden

Egypt » Marsa Alam

, Hotel starstarstarstar

LM


Pensee Royal Garden

Termín:

21.4.2018 - 28.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:

674 €
404 € Konečná cena


Popis
ÚVOD:

Príjemnú, pokojnú dovolenku zažijete v tomto hotelovom komplexe, ktorý sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých menších budov. Hotel je situovaný na súkromnej pláži s korálovým podložím.

 

Vo svojich priestoroch hotel ponúka ubytovanie v štandardných 2–lôžkových izbách s max. 2 prístelkami, ktoré sú vybavené balkónom alebo terasou. Hotel disponuje hotelovou recepciou a zmenárňou, hlavnou reštauráciou, orientálnou kaviarňou, niekoľkými barmi, 3 bazénmi (slnečníky a ležadlá zadarmo), detským bazénom, obchodmi so suvenírmi, internetovou kaviarňou za poplatok, wifi za poplatok, diskotékou a mini klubom. 

 

Hotel ponúka svojim klientom využiť animačné a večerné programy, plážový volejbal, aerobik, tenisový kurt, stolný tenis, fitness, biliard, Spa centrum, sauna, masáže, potápačské centrum.LOKALIZÁCIA:

letisko Marsa Alam  - cca 40 km

centrum El Quseir - cca 18 kmPLÁŽ:

cca50 m od hotela

pozvoľný vstup

piesočnato - štrková pláž

korálové podložie (odporúčame obuv do vody)UBYTOVANIE:

max. obsadenosť: 2 LI + 2 prístelky

WC, kúpeľňa, sušič vlasov

SAT/TV, izbový telefón

minibar

trezor (na izbe alebo na recepcií)STRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

plážový volejbal, aerobik

tenisový kurt

stolný tenis, biliard

fitness

Spa centrum, sauna, masáže

potápačské centrum

 

 ODPORÚČAME:
klientov všetkých vekových kategórii, ktorí chcú zažiť pokojnú dovolenku.

Poznámka
V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK